خدمات آی تی

به نام خدا

خدمات آی تی آگهی نامه ظرفینه

لیست خدمات تکمیلی دپارتمان فناوری اطلاعات آگهی نامه تخصصی ظرفینه پس از درج آگهی

(لطفا با دقت بخوانید)

به دلیل اهمیت بالای استفاده از اینترنت، فناوری اطلاعات و شبکه های اجتماعی، آگهی نامه تخصصی ظرفینه، نخستین و تنها آگهی نامه تخصصی می باشد که  اقدام به ایجاد دپارتمان فناوری اطلاعات در مجموعه خود نموده است. به جرأت می توان گفت خدمات دپارتمان فناوری اطلاعات آگهی نامه ظرفینه، همواره  منحصر به فرد، به روز و ادامه دار می باشد که این موضوع قابل بررسی، کیفیت خدمات و رنکینگ آگهی نامه ظرفینه قابل استناد می باشد.

الف) وب سایت رسمی آگهی نامه تخصصی ظرفینه | www.zarfineh.net

  1. ایجاد صفحه اختصاصی :

ساخت، طراحی و توسعه صفحه اختصاصی برای مشتریان محترم به منظور معرفی شرکت و خدمات و نیز قراردادن تمامی آگهی های چاپ شده ، قرار دادن مطالب، اطلاعیه های (مرتبط)  ، اطلاعات تماس و … مطابق با درخواست مشتریان گرامی و قرار دادن لینک شرکت مذکور در لیست صنف مربوطه در بخش بانک اطلاعات ظرفینه.

نکته: وب سایت رسمی آگهی نامه ظرفینه در بین رقبا، همکاران و مشتریان برترین وب سایت از نظر رنکینگ و محتوا می باشد که این موضوع به آسانی قابل بررسی توسط وب سایت هایی نظیر alexa.com می باشد.

نکته:

جستجوی قدرتمند وب سایت آگهی نامه تخصصی ظرفینه ، که با نماد (ذره بین) وجود دارد و مراجعه کنندگان محترم می توانند نام شرکت و یا خدمات و محصولات مورد نظر را به شکلی آسان جستجو کنند.

تبصره: در صورت تکراری بودن آگهی ها، آگهی نامه ظرفینه می تواند به صلاحدید خود، آگهی های مورد نظر را حذف نماید.

  1. بانک اطلاعات ظرفینه :

این بخش دارای ۵ زیر مجموعه به شرح ذیل می باشد:

۱- برندها

۲- تولیدکنندگان

۳- نمایندگی ها

۴- واردکنندگان

۵- توزیع کنندگان

صفحه اختصاصی مشتریان به ترتیب حروف الفبا در بخش مورد نظر قرار می گیرد که به آسانی با مراجعه به منوی وب سایت ظرفینه قابل دسترسی می باشد.

  1. آنلاین ورق بزنید

همواره آخرین شماره آگهی نامه تخصصی ظرفینه جهت مشاهده آنلاین در وب سایت رسمی آگهی نامه ظرفینه قرار می گیرد که در منوی اصلی وب سایت ظرفینه تحت نام “آنلاین ورق بزنید” قابل دسترسی می باشد.

نکته: دپارتمان آی تی آگهی نامه ظرفینه ، جهت سهولت استفاده مراجعه کنندگان گرامی، بخش مشاهده آنلاین را برای گوشی های هوشمند و تبلت ها (آیفون ، اندروید و … ) و کامپیوترها و لپ تاپها بصورت جداگانه بهینه سازی کرده است.

  1. آگهی نامه دیجیتالی ظرفینه (pdf)

تمامی نسخ آگهی نامه تخصصی ظرفینه بصورت فایل pdf در وب سایت رسمی آگهی نامه ظرفینه قرار گرفته و در کانال های رسمی تلگرام و همچنین صفحه رسمی اینستاگرام آگهی نامه ظرفینه به همراه لینک جهت دانلود و مشاهده قرار می گیرد.

  1. راستی آزمایی آگهی نامه ظرفینه :

آگهی نامه ظرفینه نخستین و تنها آگهی نامه تخصصی تبلیغاتی می باشد که بخش راستی آزمایی را در وب سایت تخصصی ظرفینهجهت احترام به حقوق مشتریان گرامی به منظور اطمینان از تیراژ آگهی نامه تخصصی ظرفینه با شعار از دیگران هم بخواهید ایجاد نموده است.

راستی آزمایی ظرفینه به ۳ زیر مجموعه : اسناد، تصاویر و ویدئوی راستی آزمایی تفکیک شده است که به آسانی در منوی وب سایت آگهی نامه تخصصی ظرفینه قابل مشاهده می باشد.

مراجعه کنندگان گرامی می توانند تمامی مراحل دریافت، بسته بندی، آدرس گذاری و تحویل به اداره پست را با مراجعه به بخش راستی آزمایی در منوی وب سایت ظرفینه مشاهده نمایند.

نکته: نمونه هایی از تصاویر و اسناد راستی آزمایی در کانال های رسمی تلگرامی و صفحه رسمی اینستاگرام آگهی نامه ظرفینه نیز قرار داده خواهد شد.

  1. تعرفه درج آگهی در آگهی نامه تخصصی ظرفینه :

آگهی نامه تخصصی ظرفینه به منظور عدم تبعیض بین کلیه مشتریان گرامی با قرار دادن تعرفه مصوب خود در وب سایت با شعار بدون تبعیض در قیمت“و “از یکدیگر بپرسید” این اصل را ثابت نموده و به حق قانونی مشتریان خود احترام می گذارد.

  1. جدول کاری – زمانی آگهی نامه تخصصی ظرفینه :

آگهی نامه تخصصی ظرفینه در جهت احترام به حقوق مشتریان گرامی و با توجه به اطمینان به نحوه عملکرد خود و نیز ضرورت نظم در چاپ و ارسال آگهی نامه ظرفینه به سراسر کشور اقدام به قرار دادن جدول کاری ، زمانی خود در وب سایت آگهی نامه ظرفینه نموده است. این کار موجب می گردد تا مشتریان گرامی بر روی زمانبندی عملکرد خود برنامه ریزی مناسب تری داشته باشند.

  1. نرم افزار اندرویدی آگهی نامه ظرفینه : به منظور سهولت در استفاده از خدمات وب سایت آگهی نامه ظرفینه نرم افزار اندرویدی ظرفینه توسط دپارتمان آی تی ظرفینه ساخته شده و به وسیله این نرم افزار، مراجعین محترم می توانند به بخش ها و صفحات مختلف وب سایت دسترسی سریع داشته باشند.

دانلود نرم افزار اندرویدی آگهی نامه ظرفینه


ب) کانال های تلگرامی آگهی نامه تخصصی ظرفینه :

آگهی نامه ظرفینه نخستین و تنها آگهی نامه تخصصی می باشد که دارای ۲ کانال تلگرام است تا موارد اطلاع رسانی، فرهنگی، مسابقات تیراژ و … را در یک کانال مجزا و آگهی های مشتریان محترم را در کانال دیگر تحت عنوان آگهی نامه تلگرامی ظرفینه “ قرار دهد.

در آگهی نامه تلگرامی ظرفینه ، تمامی آگهی های مشتریان محترم به شکل منظم و توضیحات (تگ) مورد نیاز با حجم بسیار مطلوب قرار داده می شود و آگهی دهندگان محترم می توانند به آسانی آگهی خود را به مشتریان خود ارسال نمایند. همچنین آگهی نامه تلگرامی ظرفینه به دلیل تخصصی بودن، باعث جذب مخاطبان فراصنفی (هتل داران ، ظروف کرایه و حتی عموم مراجعه کنندگان) می باشد که این موضوع باعث کامل تر شدن تیراژ ۷۰۰۰ نسخه ای آگهی نامه تخصصی ظرفینه و ارتقاء سقف نامحدود تیراژ گردد.

نکته: آگهی نامه تلگرامی ظرفینه به دلیل وجود توضیحات (تگ) مربوط به هر آگهی، قابلیت جستجوی آسان در کل آگهی های موجود در کانال را دارا می باشد. بدین منظور با درج نام شرکت مورد نظر بعد از علامت هشتگ (#) می توان به آسانی تمامی آگهی های شرکت مذکور را در کانال آگهی نامه تلگرامی ظرفینه مشاهده نمود.

کانال آگهی نامه تلگرامی ظرفینه به آدرس :

www.telegram.me/zarfineh2 یا   @zarfineh2

کانال اطلاع رسانی آگهی نامه ظرفینه به آدرس:

www.telegram.me/zarfineh1   یا   @zarfineh1

طریقه عضویت در کانال های تلگرامی ظرفینه به شرح ذیل می باشد:

روش اول: در بخش جستجوی تلگرام، کلمه @zarfineh2 را نوشته و پس از ورود به کانال، جهت تکمیل فرایند عضویت، بر روی گزینه join  کلیک نمایید.

روش دوم: کلمه @zarfineh2 به یکی از مخاطبین خود ارسال نموده، بر روی کلمه ارسال شده خود کلیک کرده و بعد از ورود به کانال تلگرامی ظرفینه ، روی گزینه join  کلیک نمایید.


ج) آگهی نامه اینستاگرامی ظرفینه :

آگهی نامه تخصصی ظرفینه اقتخار دارد به عنوان مبتکر آگهی نامه اینستاگرامی، به آگاهی برساند تمامی آگهی مشتریان گرامی بدون وقفه و بصورت منظم و پیوسته توضیحات کامل (تگ) در صفحه رسمی اینستاگرام آگهی نامه ظرفینه قرار می گیرد.

امتیازات ویژه صفحه اینستاگرام آگهی نامه ظرفینه :

– درج توضیحات و تگ های کامل و مربوط جهت جستجوی آسان در شبکه اجتماعی اینستاگرام

– پاسخگویی لحظه به لحظه و امکان پاسخ دهی آگهی دهندگان محترم و تبادل نظر از طریق صفحه اینستاگرام آگهی نامه ظرفینه

شایان ذکر است که اولویت اول دپارتمان آی تی آگهی نامه تخصصی ظرفینه، نوآوری، به روز رسانی و اطلاع رسانی به موقع به مخاطبان فضای مجازی می باشد که آن را مکمل کار توزیع آگهی نامه تخصصی ظرفینه می داند.

طریقه عضویت در صفحه اینستاگرام ظرفینه به شرح ذیل می باشد:

در بخش جستجوی اینستاگرام خود کلمه zarfineh را جستجو نموده و پس از ورود به صفحه بر روی follow  کلیک نمایید. www.instagram.com/zarfineh


 شیوه های ارتباط با دپارتمان آی تی جهت مطرح نمودن پرسشها و درخواست در رابطه با خدمات فناوری اطلاعات آگهی نامه ظرفینه

تلفن : ۴۴۷۴۶۵۴۱  – ۰۲۱

پیامک/تلگرام/واتس اپ: ۰۹۱۹۸۰۶۵۶۲۵