آگهی نامه اسکان

آگهی نامه اسکان

اسکان نخستین آگهی نامه تخصصی تجهیزات و لوازم ساختمان. کابینت, روشویی, کاشی, سرامیک, فلاش تانک, شیرآلات, هود, سینک, گاز, اکسسری, مسکن روز. Eskan

خداوند زیباست و زیبایی را دوست دارد

درباره آگهی نامه ساختمان اسکان

نخستین آگهی نامه تخصصی تجهیزات و لوازم ساختمان – مجله صنعت ساختمان

با عرض سلام

مفتخریم به اطلاع برسانیم که این مجموعه به عنوان نخستین آگهی نامه تخصصی تبلیغاتی تجهیزات ساختمان، اقدام به ارائه آگهی نامه تبلیغاتی اسکان ( مسکن روز سابق ) برای اولین بار در ایران نموده است. این شرکت با تجربه ۱۵ ساله خود تا پایان سال ۹۴ تعداد ۲۱۳ شماره آگهی نامه تخصصی را به بازار ارائه نموده است که بصورت ماهانه مخاطبان خود را تحت پوشش قرار می دهد.

این مجموعه با توجه به تجربه ذی‌قیمت و سابقه درخشان و قابل بررسی خود در زمینه تجهیزات ساختمانی تا پایان سال ۹۴ ، ۱۴۷ شماره آگهی نامه و در زمینه لوازم خانگی تا پایان سال ۹۴،  ۶۶ شماره آگهی نامه خود را به چاپ رسانده و در فروشگاه های معتبر هم صنف خود در سراسر ایران توزیع نموده است.

آگهی نامه اسکان ( مسکن روز سابق ) این امکان را برای آگهی دهندگان محترم فراهم آورده است که جدیدترین محصولات خود را در زمینه لوازم بهداشتی ، تزئیناتی ، تأسیساتی و تجهیزاتی ساختمان ، در قالب یک ماهنامه تخصصی – تبلیغاتی ، همه ماهه در اسرع وقت و با صرف کمترین سرمایه‌گذاری به بهترین شکل ممکن ، از طریق پرمخاطب‌ترین آگهی نامه تخصصی – تبلیغاتی تجهیزات ساختمان در ایران به فروشگاه‌های معتبر و مرتبط سراسر کشور ارائه نماید.

مختصات و امتیازات منحصربفرد این آگهی نامه تخصصی  تبلیغاتی به شرح ذیل است:

تیراژ آگهی نامه اسکان ۷۰۰۰ نسخه در هر دوره ( ماه ) می‌باشد که به شرح ذیل در سراسر کشور توزیع می‌گردد. ( ۲۰۰۰ نسخه تهران و ۵۰۰۰ نسخه در شهرستان ها )

  • توزیع حضوری مناطق بورس تهران :

 در این مرحله از کار بعد از هر دوره چاپ ، بصورت حضوری به فروشگاههایی که در مناطق بورس هستند و درخواست دریافت آگهی نامه را نموده اند توزیع می شود که این مناطق شامل خیابان های شیراز ونک (شمالی و جنوبی) ، خیابان بنی هاشم ، خیابان خیام ، چهارراه گلوبندک ، چهارراه سیروس ، خیابان فردوسی ، خیابان زرین نعل ، خیابان فرجام ، خیابان آیت ا… کاشانی ، خیابان ستارخان می باشند.

  • توزیع پستی فروشگاه های غیر متمرکز در تهران و شهرستانها :

در این مرحله از کار فروشگاه هایی که محصولات ساختمانی را بصورت عام یا خاص در سطح کشور بصورت پراکنده به فروش می رسانند، تحت پوشش توزیع این آگهی نامه قرار می گیرند.

  • توزیع پستی آدرسهای درخواستی مرتبط آگهی دهندگان محترم:

در این مرحله آگهی دهندگان محترم آگهی نامه اسکان ( مسکن روز سابق ) می توانند آدرسهای درخواستی خود را به شرط اینکه با بازار هدف آگهی نامه منافاتی نداشته باشد و در ضمن تکراری هم نباشد در اختیار قسمت توزیع و امور مشترکین شرکت قرار داده تا جهت ارسال پستی آگهی نامه به این آدرسها اقدامات لازم انجام پذیرد.

  • توزیع آگهی نامه به آگهی دهندگان محترم : در این مرحله ضمن ارائه یک عدد آگهی نامه از مجلاتی که تبلیغ شما در آن درج شده است به آگهی دهندگان محترم تعداد ۱۰۰ برگ بروشور از طرح چاپ شده مورد نظر شما به صورت رایگان اهدا خواهد شد.

تبصره۱- توزیع مشترکین: با توجه به تیراژ ۷۰۰۰ نسخه ای آگهی نامه اسکان ( مسکن روز سابق ) و درخواست بیش از تیراژ آن و عدم ضرورت دریافت مجله برای برخی از مخاطبین بصورت دوره ای ، شرکت ابتدا آن دسته از مخاطبینی که هزینه پست سفارشی یا پیشتاز را پرداخت نموده اند لحاظ کرده و مابقی آگهی نامه ها را به شرح بالا توزیع می نماید.

نحوه پرداخت هزینه آگهی تبلیغاتی:

tabyiz

بنا به مصوبه هیأت مدیره آگهی نامه اسکان ( مسکن روز سابق ) در سال ۱۳۹۵ آگهی دهندگان محترم در زمان تأیید طرح مورد نظر یک فقره چک به مدت زمان توافق شده در قرارداد می‌پردازند.

مزایا و امکانات رایگان آگهی نامه اسکان ( مسکن روز سابق ) به آگهی دهندگان محترم:

  • عکس‌برداری صنعتی و دیجیتالی از محصولات شما در صورت درخواست به صورت رایگان
  • طراحی آگهی تبلیغاتی شما به صورت رایگان و مطابق با سلیقه و خواست شما
  • ارائه ۱۰۰ برگ بروشور از طرح آگهی تبلیغاتی تأیید شده شما به صورت رایگان (طرح چاپ شده در آگهی نامه)
  • پذیرش و ارسال رایگان آدرسهای درخواستی شما در صورت مطابقت با صنف کاری آگهی نامه و عدم تکراری بودن آن
  • تبلیغ رایگان در وب سایت رسمی آگهی نامه اسکان به آدرس: eskanmag.com و همچنین در صفحه اینستاگرام آگهی نامه اسکان به آدرس: instagram.com/eskanmag  و آگهی نامه تلگرامی به آدرس: @eskanmag1  و ارتباط با مشتریان محترم در شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام، وایبر و واتس آپ از طریق شماره:    ۶۲۵ ۶۵ ۸۰ ۰۹۱۹

از ما خدمات بیشتر بخواهید

http://www.eskanmag.com/about/