یونیک

لوازم آشپزخانه یونیک

unique

مرکز پخش محصولات یونیک

بزرگترین مجموعه لوازم آشپزخانه با بیش از ۳۰۰ مدل

تلفن : ۵۵۰۸۳۴۸۸

قناعت : ۰۹۱۲۱۴۳۱۴۹۶

تهران کیدان شوش خ صابونیان خ کاخ جوانان مجتمع تجاری نور طبقه 1 راهروزی یک پلاک 90

www.uniqueco.co.uk

به خانواده جهانی یونیک خوش آمدید .
مایلیم از این فرصت استفاده کرده، مختصری در مورد یونیک، گروه پیشتاز و مطرح در زمینه لوازم و وسایل آشپزخانه بنویسیم :

این شرکت با سرمایه چند کمپانی از اروپا و خاور دور، با هدف ایجاد افقی تازه در مدرنیته ، زیبایی و کیفیت لوازم آشپزخانه در بازار جهانی تاسیس گردید.
محصولات یونیک با کیفیتی غیر قابل قیاس، ظاهری بی همتا، اشکالی منحصر به فرد، رنگ بندی چشم نواز و قیمتی رقابتی و مناسب، انقلابی بزرگ در زمینه لوازم آشپزخانه را موجب شده اند.

هدف ما فراهم آوردن آشپزخانه ای زیبا، کارآمد و رنگارنگ، برای هر خانه است که این هدف با تلاش خستگی نا پذیر مدیران و طراحان متخصص یونیک محقق گردیده است.
ما قاطعانه براین باوریم که این تنها نقطه آغاز بوده، و آینده شاهد موفقیت های بزرگ تر ما خواهد بود، چرا که برای یونیک هر روز یک قدم رو به جلو می باشد.

در اندیشه ما، رقابت سالم راهی به سوی پیشرفت بوده، و بهترین تبلیغ، ارائه کیفیت مطلوب و سرویس مناسب به مشتری است.

خانواده ای برتر از وسایل آشپزخانه

 

محصولات :

ظروف برنجی ، ست سرامیک ، جاظرفی ، قابلمه ، سرویس کفگیر ملاقه ، سرویس کارد و کفگیر ، سوفله استیل ، سوفله سرامیک ، ست خرده ریز ، ظروف ادویه استیل ، سوفله چینی ، ست لوازم آشپزخانه ، بند رخت ، کلمن ، فلاکس ، سطل و تی ، نردبان ، سبد و آبکش ، ظروف فریزری ، رنده ، میز اطو ، سینی ملامین ، سینی استیل ، کتری قوری لعابی ، کتری و قوری استیل ، سرویس ۱۲۹ پارچه کیفی ، قاشق و چنگال رنگی ، کارد و چنگال ، ظروف ادویه چینی ، سرامیک طلایی