شرکت بازرگانی سوشیانت

شرکت بازرگانی سوشیانت

sushiant

لوکس ، شرکت سوشیانت گل آبی

وارد کننده انحصاری برند لوکس در ایران

www.sushiantco.com

ظروف و تجهیزات آشپزخانه ، سرویس قابلمه ، کلمن ، فلاسک ، تابه رژیمی ، چای ساز ، ادویه خوری ، پاسماوری ، کتری ، قوری ، کتری قوری ، شیرینی خوری ، سرامیکی ، شکلات خوری

تلفن: ۶۶۰۸۰۴۱۲

۵۵۳۲۱۰۲۲

این مجموعه یک شرکت بازرگانی چند منظوره می باشد که فعالیت خود را از سال ۱۳۷۳ در قالب شخصیت های حقیقی و حقوقی با مدیریت آقای امیرحسین ستایش فر آغاز نموده و در حال فعالیت میباشد .

رزومه کاری شرکت به شرح ذیل میباشد :

۱) نمایندگی و پخش محصولات چینی از شرکت هایی مانند : اسپیدار ، توس مشهد ، مقصود ، رویال ،کاشان و …

۲) واردات مواد اولیه مانند انواع رنگ های کوره ای و انواع طلا چاپ و قلم از شرکت های “هریوس آلمان” “جانسون متی انگلستان و هلند” “فرو (دگوسا) آلمان ” “ملیس ترکیه” و توزیع آنها به کارخانه های چینی سازی داخل ایران.

۳) واردات لوازم اشپزخانه همانند انواع ظروف چینی و سرامیک ،سرویس های چدن ( آلومینیوم فشرده ) ،کارد و چنگال ، سینی های متنوع و … تحت برند انحصاری Galaxy و توزیع آنها به تجار و عمده فروشان داخل ایران.

۴) صادرات محصولات خشکبار ایران به خصوص پسته به اروپا و چین.

۵) در حال حاضر این شرکت با در اختیار داشتن کادر مجرب و با اتکا به دو دهه تجربه تجارت بین المللی آمادگی خود را در زمینه ی واردات و صادرات کالا و همکاری با شرکت های معتبر اعلام می دارد. همچنین ما قادر هستیم محصولات شما تولید کنندگان را در داخل یا خارج از ایران معرفی و به فروش برسانیم.