روژکالا – سام ست

روژکالا – سام ست

Samset , روژ کالا ، Rojkala , آشپزخانه ای مدرن

ابزار آشپزخانه ، سایر محصولات خانه و آشپزخانه ، سرویس آشپزخانه

چرا محصولات آشپزخانه سام ست؟ مزیت رقابتی ما چیست؟

محصولات آشپزخانه سام ست از نظر اجزاء تشکیل شده بسیار کامل بوده وتمام خصوصیات ابزار آشپزخانه ایده آل را دارد از جمله:
  • عدم باقی ماندن اثر انگشت برروی قسمت های فلزی محصولات و ابزار آشپزخانه .
  • ابزار آشپزخانه سام ست در رطوبت بالا  رنگ خود را از دست نداده و زرد نمی شوند.
  • محصولات آشپزخانه در رطوبت دچار زنگ زدگی نمی شوند.
  • ظاهر یکدست وصیقلی آن دربین محصولات آشپزخانه مشابه بدون شک بی نظیر است.
  • محصولات آشپزخانه سام ست ازنظر تنوع رنگ به ۵۰ آیتم تقسیم بندی می شود.
  • ابزار آشپزخانه سام ست از نظر طراحی دارای طرحهای متنوع و رنگ های بسیار زیبایی می باشد.
  • محصولات و ابزار آشپزخانه سام ست تولیدکشور ایران بوده وبه اکثر کشورهای همسایه صادرمیشود ونمایندگیهای فعال درتمامی استانها دارد.
  • نوع بسته بندی محصولات آشپزخانه سام ست به صورت کاملا مجزا بوده و مصرف کننده قادر است کالایی کاملا تحت نظر خود انتخاب نمایند.
  • محصولات آشپزخانه سام ست دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند.

پذیرش نمایندگی فعال از شهرستانهای فاقد نمایندگی

اطلاعات تماس
دفتر فروش: تهران، شوش، خیابان صابونیان، خیابان کاخ جوانان ، خیابان میثاق،مخجتمع مهتاب، طبقه 7،واحد10
تلفن: ۵۵۳۳۱۰۳۰-۰۲۱ (ده خط ویژه).
کارخانه: تهران،جاده خاوران، بعداز پاکدشت، شهرصنعتی عباس آباد، خیابان ابن سینا، کوچه ۲۸، کوچه ۱/۴، نبش گلستان، پلاک ۱۷۰۲.
تلفن: ۳۶۴۲۶۷۶۵-۰۲۱
آدرس ایمیل: info@samset.co
وب سایت رسمی لوازم اشپزخانه سام ست

درباره سام ست

گروه تولیدی سام ست با پشتوانه بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه فروش , بازاریابی , صادرات و واردات لوازم آشپزخانه در سال ۱۳۹۱ با تکیه بر تخصص و تجربه کسب شده اقدام به ایجاد یک واحد تولیدی در خور نام سام ست نمود.

محصولات این بخش شامل سرویس های آشپزخانه و لوازم جانبی با استفاده از تکنولوژی روز و ماشین آلات و تجهیزات مدرن و همچنین بسته بندی مناسب تولید شده و به جد میتوان گفت در بر گیرنده نیاز مشتریان در حد استانداردهای جهانی میباشد.

. لزوم کاهش بکارگیری عناصر شیمیایی ناسالم در تولیدات آشپزخانه و آسیب های ناشی از تماس با این مواد ما را بر آن داشت تا تحقیقات جامعی در باب آسیب شناسی این عناصر و تاثیر آن بر مصرف کننده و محیط زیست داشته باشیم

آزمایشگاه گروه تولیدی سام ست برای مصرف کننده فرایندی پیشگیرانه در نظر گرفته و این حق را برای خانواده قائل است که از حداقل آسیبهای ناشی از عناصر سوء پرهیز نماید

ما معتقدیم تنها کالای ایرانی میتواند پاسخگوی ضائقه ی خاص و سلیقه ی بالای هموطنان باشد. تمام تلاش این بخش از گروه ارتقاء شاخص های کیفی با تکیه بر شناخت نیازهای خانواده ایرانی و افزایش دستیابی به بازارهای جهانی می باشد.

بیانیه سام ست:

ما برآنیم که برترین،پیشروترین و بزرگترین شرکت در تولید و توزیع محصولات لوازم آشپزخانه، سرویس جهیزیه، ابزار آشپزخانه ، ظروف نگهداری و سایر محصولات مرتبط و همچنین دارای  ارتباط موثر با مشتریان، در کشور و دارای رتبه اول صادارات این محصول در منطقه آسیای میانه  و در کلاس جهانی  باشیم .

مرامنامه سازمانی سام ست:

ما معتقدیم که در وهله اول در برابر پزشکان، پرستاران بیمارستانها، مادران و همه کسانی که فرآورده های ما را مصرف می کنند، مسئول هستیم . فرآورده های ما همواره باید مرغوب ترین کیفیت را داشته باشد.

ما باید همواره بکوشیم که قیمت این فرآورده ها را پایین بیاوریم . سفارشات بایدبه فوریت و با دقت آماده شوند.

کارگران ما باید از سود عادله بهره مند شوند.

در وهله دوم، خود را در برابر کسانی که با ما کار می کنند مسئول می دانیم مردان و زنانی که در کارخانه ها و دفاتر با ما همکاری می کنند باید از نظر شغلی احساس امنیت کنند . دستمزدها باید عادلانه و کافی باشد . مدیران آنها بایدمنصف باشند . ساعات کار آنها معقول و محیط کار آنها تمیز و منظم باشد . به شکایات و پیشنهادهای کارآنان باید به طور سازما ن یافته رسیدگی شود .

سرپرستان و رؤسای دوایر باید ورزیده و بی غرض باشند . برای هرکس که لیاقت داشته باشد باید فرصت پیشرفت فراهم باشد و با اشخاص باید به صورت فردی عمل شود و شأن و شایستگی آنها رعایت شود.

در وهله سوم خود را در برابر مدیران مان مسئول می دانیم . مدیران ما باید افرادی شایسته، مجرب و توانا باشند. آنها باید از شعور متعارف و درک کامل بهره مند باشند.

در مرحله بعد خود را در برابر جوامعی که در آنها زندگی می کنیم، مسئول می دانیم ما باید با حمایت از نیکوکاری و نوع دوستی شهروندان خوب جامعه باشیم و سهم خود را از مالیات عادلانه بپردازیم . باید به شکرانه در اختیار داشتن اموال و ابزار، از آنها به خوبی مواظبت کنیم . باید در ارتقا و بهبود جامعه مدنی،بهداشت، آموزش و دولت خوب، سهیم و شریک باشیم و جامعه را از فعالیت های خود آگاه کنیم.

پنجمین و آخرین مسئولیت ما، نسبت به سهامداران شرکت است. سودشرکت باید چشم گیر باشد . ما باید اندوخته داشته باشیم و باید کار پژوهش دنبال شود. برنامه های تکاپوجویانه تنظیم شود و تاوان خطاها پرداخته شود . باید فکر زمان مبادا باشیم، مالیات ها را بپردازیم، دستگا ه های جدید  تهیه کنیم، کارخانه های جدید بسازیم، فرآورده های جدید تولید کنیم و برنامه های جدید برای فروش تدارک ببینیم . باید افکار نو را به محک تجربه بیازماییم . وقتی این کارها انجام شود سهامداران نیز از حق عادله خود برخوردار خواهند شد .

ما متکی به خداوند بزرگ هستیم تا به یاری او این وظایف و تعهدات را به بهترین صورت انجام دهیم.