درباره ما

خداوند زیباست و زیبایی را دوست دارد

آگهی نامه ظرفینه ، نخستین آگهی نامه تخصصی ظروف ، تجهیزات آشپزخانه و لوازم خانگی

با عرض سلام

مفتخریم به اطلاع برسانیم که این مجموعه به عنوان نخستین آگهی نامه تخصصی تبلیغاتی تجهیزات ساختمان و لوازم خانگی اقدام به ارائه آگهی نامه های تبلیغاتی اسکان و ظرفینه برای اولین بار در ایران نموده است.

این شرکت با تجربه ۱۶ ساله خود تاکنون تعداد بیش از ۲۳۴ شماره آگهی نامه را به بازار ارائه نموده است که بصورت ماهانه مخاطبان خود را تحت پوشش قرار می دهد.

این مجموعه با توجه به تجربه ذی‌قیمت و سابقه درخشان و قابل بررسی خود تا کنون در زمینه تجهیزات ساختمانی تا پایان سال ۹۵ ، ۱۵۸ شماره آگهی نامه و در زمینه ظروف و لوازم خانگی تا پایان سال ۹۵ ، ۷۶ شماره آگهی نامه خود را به چاپ رسانده و در فروشگاه های معتبر هم صنف خود در سراسر ایران توزیع نموده است.

آگهی نامه ظرفینه (جام‌نما سابق) این امکان را برای آگهی دهندگان محترم فراهم آورده است که جدیدترین محصولات خود را در زمینه ظروف و تجهیزات آشپزخانه در قالب یک ماهنامه تخصصی- تبلیغاتی، همه ماهه در اسرع وقت و با صرف کمترین سرمایه‌گذاری به بهترین شکل ممکن، از طریق پرمخاطب‌ترین آگهی نامه تخصصی- تبلیغاتی ظروف و تجهیزات آشپزخانه در ایران به فروشگاه‌های معتبر و مرتبط سراسر کشور ارائه نماید.

مختصات و امتیازات منحصربفرد این آگهی نامه تخصصی تبلیغاتی به شرح ذیل است:

تیراژ نشریه ظرفینه  ۵۰۰۰ نسخه در هر دوره (ماه) می‌باشد که به شرح ذیل در سراسر کشور توزیع می‌گردد. (۲۰۰۰ نسخه تهران و ۳۰۰۰ نسخه در شهرستان ها)

  • توزیع حضوری (فقط مناطق بورس تهران):

در این مرحله از کار بعد از هر دوره چاپ، این آگهی نامه بصورت حضوری و فروشگاه به فروشگاه در کلیه مناطق بورس فروش این تجهیزات شامل خیابان شوش، خیابان صابونیان (کلیه پاساژها)، و تیمچه حاجب الدوله (بازار بزرگ تهران) ارائه می‌شود.

  • توزیع پستی:

در این مرحله از کار فروشگاه های معتبر که این محصولات را (ظروف و تجهیزات آشپزخانه) بصورت عام یا خاص در سطح شهر و کشور به فروش می‌رسانند را تحت پوشش توزیع این آگهی نامه از طریق پست قرار می‌گیرند:

۱-۲- تهران: مابقی فروشگاههای معتبر پراکنده ای که در مناطق بورس نبوده ولی در سطح تهران یا مراکز خرید عمومی فعالیت می‌نمایند.

۲-۲- شهرستانها: ایران در حال حاضر دارای ۳۰ استان می باشد که آگهی نامه ظرفینه (جام نما سابق) به علت عادلانه توزیع شدن مجله در سراسر کشور تعداد ۵۰۰۰ نسخه از هر مجله را به فروشگاههای معتبر و مرتبط در ۳۰  استان کشور متناسب با وسعت و تعداد فروشگاه‌های آن مرکز  اختصاص می‌دهد.

توضیح اینکه در هر دوره تعدادی آدرس جدید از طریق کارمندان شرکت که در حال جمع آوری کارتهای فروشگاه های معتبر و مرتبط با این زمینه کاری می باشند از سراسر ایران به  مجموعه تحت پوشش توزیع مجله اضافه می‌ گردد.

  • توزیع آگهی نامه به آگهی دهندگان محترم:

در این مرحله از کار ضمن ارائه ۲ عدد مجلد از نشریه ای که تبلیغ شما در آن به چاپ رسیده است به شما آگهی دهنده محترم تعداد ۱۰۰ برگ کاتالوگ از طرح چاپ شده مورد نظر شما بصورت رایگان اهدا خواهد شد.

نحوه پرداخت هزینه آگهی تبلیغاتی:

بنا به مصوبه هیأت مدیره آگهی نامه ظرفینه در سال ۱۳۹۶ آگهی دهندگان محترم در زمان تأیید طرح مورد نظر یک فقره چک به مدت زمان توافق شده مندرج در قرارداد، می‌پردازند.

مزایا و امکانات رایگان آگهی نامه ظرفینه (جام نما سابق) به آگهی دهندگان محترم:

  • عکس‌برداری صنعتی و دیجیتالی از محصولات شما در صورت درخواست به صورت رایگان
  • طراحی آگهی تبلیغاتی شما به صورت رایگان و مطابق با سلیقه و خواست شما
  • ارائه ۱۰۰ برگ بروشور از طرح آگهی تبلیغاتی تأیید شده شما به صورت رایگان (طرح چاپ شده در آگهی نامه)
  • پذیرش و ارسال رایگان آدرسهای درخواستی شما در صورت مطابقت با صنف کاری نشریه و عدم تکراری بودن آن
  • تبلیغ رایگان در وب سایت رسمی آگهی نامه ظرفینه به آدرس: zarfineh.net و همچنین در صفحه اینستاگرام آگهی نامه ظرفینه به آدرس: instagram.com/zarfineh  و آگهی نامه تلگرامی به آدرس: @zarfineh2  و ارتباط با مشتریان محترم در شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام، وایبر و واتس آپ از طریق شماره: ۶۲۵ ۶۵ ۸۰ ۰۹۱۹