ایده آل پلاستیک

ایده آل پلاستیک

eadeal plastic

صنایع پلاستیک ایده آل  در فضایی مناسب و با مجهزترین دستگاه های به روز دنیا، یکی از بزرگترین تولید کنندگان پلاستیک کشورمان  است

ایده آل پلاستیک  تولیدکننده لوازم خانه و آشپزخانه با دستیابی به بالاترین سطح کیفی در تولید محصول و همچنین رعایت حقوق مصرف کننده با استفاده از مواد اولیه بهداشتی و مرغوب توانسته تا محصولات خودرا دراختیار شما قرار دهد.

مجموعه ایده آل پلاستیک با بیش از ۳۰۰  قلم کالا راحتی در کنار سلامت را برای شما به ارمغان آورده است این ما را خوشحال می کند که محصولات ما را انتخاب می نمائید.

این مجموعه سعی داشته با داشتن خلاقیت و ایده های نوین درسطح طراحی روز دنیا و به کارگیری رنگ های متنوع و اهمیت کیفیت و دوام کالا راحتی و زیبایی را به خانه های شما هدیه کند. که این توانایی با استفاده ازنیروهای متخصص و با تجربه در بخش های طراحی محصول،قالبسازی،تولیدو بخش کنترل کیفیت صورت گرفته و توانسته با دراختیار گذاشتن محصولات خود درتمام سطح کشور و حتی صادرات به موفقیت برسد

ارتقا کیفیت و ایجاد تنوع در محصولات

ما سعی داریم با استفاده از تجربیات دریک طراحی خوب و تولید محصولات متنوع تاثیر مثبتی درایجاد راحتی و آسایش خانه های شما داشته تا از روزمرگی و یکنواختی به دورباشد. و باتکیه برجمله ایده آل بهترین انتخاب برای همه ، در طراحی و تولید رنگهای متنوعی درمحصولات به کاربرده ایم تا زیبایی را برای شما به ارمغان آوریم که از آن لذت ببرید.

کارخانه و نمایشگاه دائمی

آدرس: تهران، شهر ری، میدان صفاییه، خیابان شهید عبدالملکی میدان گلسیرین، پلاک ۱، واحد۱

تلفن:  ۳۳۶۳۲۰۶۰ ۲۱ (۹۸ ) ده خط

فکس : ۳۳۶۳۲۱۱۵ ۲۱(۹۸ )

همراه:۰۹۱۲۱۳۷۳۷۹۸

www.idealplastic.ir