شرکت آواملامین سازه

شرکت آواملامین سازه

Ava Melamine

 وب سایت آوا ملامین سازه

تلفن: ۶۵۵۸۰۳۳۲

محصولات پلاستیکی شرکت آواملامین سازه بابرند AVAWARE عرضه می شود.

محصولات پلاستیکی

فریزری چهارقفل جای نان ، میوهسبدسرویس مسافرتیسینی پلاستیک فریزری قفل دار آوابخارپزفریزری

فریزری ماکروفری قفل دارظروف نگهدارنده غذالوازم ریز آشپزخانه-ظرف فریزری– کاسه پلاستیکی درب دارکاسه پلاستیکیسبد داخل یخچالسینی ABSفریزری گرد

محصولات ملامین

بشقاب میوه طرح لومینارکبشقاب تخت طرح لومینارککاسه ماست خوری طرح لومینارککاسه سوپ طرح لومینارککاسه سالادطرح لومینارکبشقاب گرد هتلیدیس بیضی هتلیدیس رولت و کباب کاسه آبگوشتظروف غذاخوری طرح لومینارکبشقاب ملامینکاسه ملامینظروف ملامین

ظروف غذاخوری هتلیسینی ملامینسینی ملامین طرح ویژه

 

شرکت آوا ملامین سازه ( سهامی خاص )
مدیر عامل : سید علی حسنی شبستری

شرکت آوا ملامین سازه در سال ۱۳۷۴ با نام تجاری آوا ملامین فعالیت خود را با تولید انواع ظروف غذا خوری و سینی ملامین آغاز نمود. این کارخانه در مساحتی حدود ۱۶۰۰ متر مربع در حومه شهریار احداث گردید. از همان ابتدا تاکید مدیریت شرکت بر توسعه و تنوع محصولات و نوآوری مداوم از نظر ساخت قالب و طرحهای بسیار زیبا همراه با نگرشی بر بازارهای صادراتی بوده است. جهت وصول به این هدف بخشی را برای طراحی و چاپ در تهران ایجاد کردیم. و این امر ما را قادر نموده است سفارش مشتریان ( از قبیل درج لوگو، تبلیغات شرکتها و مؤسسات بر روی محصولات) را در داخل و خارج کشور سریعاً اجرا نمائیم. کیفیت محصولات این شرکت در حدی است که در حال حاضر یکی از عرضه کنندگان بزرگ در داخل کشور است و در بازار رقابت از محصولات مشابه خارجی به خصوص سینی های ایتالیایی و تایلندی پیشی گرفته است. به طوریکه واردات سینی های ایتالیایی به طور کامل قطع گردیده است و بدینوسیله از خروج ارز از کشور جلوگیری نموده است. این شرکت علاوه بر محصولات خود در فروشگاههای لوازم خانگی تهران و شهر های بزرگ ایران و نیز فروشگاههای رفاه سراسرکشور، به کشورهای آسیای میانه و کلمبیا و… نیز محصولات خود را صادر می نماید.

این شرکت در سال ۱۳۹۰ تولید محصولات پلاستیکی شامل انواع ظروف فریزری – ماکروفری و سینی های پلاستیک را آغاز نمود.
این شرکت تحت پوشش وزارت محترم صنایع و معادن، موسسه محترم استاندارد تحقیقات صنعتی ایران، وزارت محترم بهداشت و درمان و آموزش پزشکی می باشد. و دارای گواهینامه ایزو ۲۰۰۸-۹۰۰۱ و نیز گواهینامهCE در زمینه محصولات ملامین و پلاستیک می باشد و همچنین عضو افتخاری اوسیاد – ترکیه، عضو اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران – انجمن صادرکنندگان صنعتی، معدنی و خدمات مهندسی – مرکز توسعه و صادرات – شرکت تعاونی صنایع ملامین و صنایع وابسته – اتاق بازرگانی ایران و ارمنستان – اتحادیه پلاستیک و ملامین و نیز عضو شورای صنایع گاز و لوازم خانگی می باشد.
لازم به ذکر است کلیه محصولات ملامین این شرکت را می توان با لوگوی مورد نظر مشتریان عرضه نمود. و نیز تمام محصولات دارای کد بین المللی و ملی می باشند. شرکت همیشه از پیشنهادات و انتقادات شما استقبال نموده و سپاسگزار می باشد.