آرکوفام

آرکوفام

arcofam ، ظروف شیشه ای آرکوفام و تاریخچه آن

شرکت آرکوفام از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را با تولید ظروف شیشه ای بلور مظروف در صنعت خم  شیشه آغاز نموده و هم اکنون ما مدعی هستیم در کشور عزیزمان ایران به لحاظ حجم تولید و کیفیت محصول و بسته بندی برفراز قلّه موفقیت ایستاده ایم.

مأموریت :   
شرکت آرکوفام در سال ۱۳۸۶ با تولید ظروف شیشه ای بلورین و با ظرفیت اسمی ۱۷۰۰ تن در سال فعالیت خود را آغاز نمود.
این شرکت با هدف تامین نیازهای مشتریان داخلی و خارجی در زمینه تولید ظروف شیشه ای بلورین ، با کیفیت قابل رقابت با محصولات خارجی فعالیت خود را آغاز و با اجرای طرحهای توسعه و تحقیق اقدام به تجهیز و بروز رسانی واحدهای مختلف خود نمود ، به نحوی که توان تولیدی این واحد تا سقف ۳۰۰۰ تن در سال افزایش یافت و محصولات این شرکت هم اکنون علاوه بر ارائه در بازارهای داخلی به بسیاری از کشورهای منطقه از جمله کشورهای حاشیه خلیج فارس، شبه جزیره بالکان و آسیای میانه صادر می گردد.
رسالت ما معرفی محصولات ایرانی بعنوان محصولاتی بی نقص ، با کیفیت و قابل رقابت در بازارهای جهانی و توسعه بازار تا مرزهای بیکران تجارت جهانی می باشد.

چشم انداز:
آرکوفام  در نظر دارد با ارائه محصولات مدرن در طرحها و رنگهای متنوع و متعدد راحتی را به زندگی شما هدیه کند. ما محصولات خود را منطق با نیازهای مشتریان تولید کرده و در صورت نیاز تغییر می دهیم به نحوی که در ۵ سال آینده هر خانه و خانواده ایرانی با محصولات آرکوفام آشنا بوده و یا حداقل یک نوع از محصولات ما را استفاده کند. ما می خواهیم هر گاه نامی از کیفیت ، تنوع ، استفاده آسان ، زیبایی و رضایت مشتریان می آید ، بی اختیار نام آرکوفام در اذهان تداعی گردد.

ارزشها :
–    رعایت اصول استاندارد و تضمین کیفیت در ارائه محصولات با توجه به مظروف بودن آنها
–    تعهد و التزام در راستای تأمین رضایت خاطر مشتریان به عنوان شریان حیاتی شرکت
–    ارتباط مستمر و مداوم با مشتریان، تأمین کنندگان سازمان در قالب ، بازدید و بررسی و غیره به منظور تعمیق روابط با این دو عنصر سازنده در سازمان
–    توجه و تأکید بر کیفیت  ، چرا که کیفیت وجه تمایز بارز شرکت ما با سایر رقباست !
–    فراهم نمودن شرایط ارتقا و رشد سازمانی و شخصی پرسنل سازمان
–    ارتقاء سطح استفاده از تکنولوژی های روز در طراحی ، چاپ و ارائه محصول

 

ظروف شیشه ای آرکوفام و پروسه تولید

 خط تولید آرکوفام دارای ۷ واحد می باشد که از ابتدای ورود مواد اولیه تا مرحله نهایی که ورود جنس به انبار را شامل   می شود بدین شرح است :
محصول نهایی آرکوفام پس از برش شیشه های خام پرداخت کاری شده ، در مرحله بعد عکسبرگردان روی شیشه ها دکور شده و در نهایت پس از پخت در کوره به قسمت بسته بندی می رود. در تمامی ۷مرحله تولید ، کیفیت محصول خروجی از واحد مخصو کنترل کیفیت ، کنترل و پایش می گردد.
نکته بارز در فرآیند تولید اینست که اهرمهای کنترل کیفی در طول و انتهای خط تولید هر واحد بصورت مستمر فعالیت داشته و چنانچه در هر مرحله ای از تولید قطعه ای معیوب تشخیص داده شود از خط تولید خارج خواهد شد.

________________________________________________________________

آدرس :  تهران ، میدان شوش ، خیابان شهید صابونیان ، نبش کاخ جوانان ، پلاک ۷۸
تلفن های تماس : ۵۵۰۸۸۹۹۴ ۰۲۱- ۵۵۰۸۵۸۰۶ ۰۲۱
تلفکس : ۵۵۰۸۵۹۹۰ ۰۲۱

http://www.arcofam.ir